Referenční videa
Otevřít info

REFERENČNÍ VIDEA

STAVBA A REKLAMA

Referenční stavby 2017 - ZVUK

Firma Morkus Morava s.r.o. nabízí zákazníkům celou řadu služeb a činností. Pro všechny příznivce firmy Morkus Morava s.r.o. vkládám video s přehledem referenčních staveb naší firmy za rok 2017 v oblasti výstavby smaltovaných a pozinkovaných sil, nádrží a zásobníků, montovaných hal pro zemědělskou i průmyslovou sféru a demolic a likvidací objektů, staveb, budov, ocelových konstrukcí.

Výstavba smaltovaných nádrží Ilsede - ZVUK

Pro německou firmu HENZE HARVESTORE jsme na začátku roku 2017 provedli montáž sedmi smaltovaných nádrží pro bioplynovou stanici Solschen, 31241 Ilsede, Deutschland. Konkrétně se jedná o Digestor: 2 x nádrž o průměru 19,64 metrů, výška 14 lubů – 19,67 metrů, Skladovací nádrž: 1 x nádrž o průměru 23,91 metrů, výška 7 lubů – 9,87 metrů, Skladovací nádrž: 4 x nádrž o průměru 29,03 metrů, výška 7 lubů – 9,87 metrů.

Jezdecká hala Lhotka u Přerova - ZVUK

Ve Lhotce u Přerova jsme v první polovině roku 2017 provedli montáž námi vyrobené ocelové konstrukce jízdárny včetně montáže střešní krytiny a klempířských prvků. Naše montované jezdecké haly nabízejí pohodlný tréninkový prostor pro jezdce i koně. Krytá jezdecká hala zajistí příjemnou teplotu a stálé prostředí jak v letních, tak v sychravých měsících.

Výstavba posklizňové linky Sedláček - ZVUK

Jednalo se o dodávku a montáž posklizňové linky pro soukromého zemědělce Michala Sedláčka v Osíku. Součástí dodávky byla i universální sítová čistička k čištění obilovin, hrachu, řepky a ostatních olejnin včetně dodání a montáže dopravních cest. Renovovaná smaltovaná sila na nepodjezdné ocelové konstrukci o průměru 6 m/ 10 lubů v celkovém počtu 4 kusy. Specifikace sila: Ø 6,0m, 10 lubů, výška sila 14,42m.

Sklad kapalných hnojiv Městec Králové - ZVUK

Na začátku roku 2016 byla dokončena výstavba nového skladu kapalných hnojiv pro firmu Fertistav CZ, a.s. v Městci Králové. Jednalo se o výstavbu šesti nových smaltovaných, zastřešených DAM nádrží Permastore včetně celého systému pro naskladnění, vyskladnění kapalných hnojiv a výroby a montáže ocelových konstrukcí. Specifikace nádrží: 4ks Ø 8,54m, 8 lubů, výška sila 11,27m, 2ks Ø 5,98m, 8 lubů, výška sila 11,27m,

Ocelová montovaná skladovací hala Haifa - ZVUK

Pro firmu Haifa Design s.r.o. jsme realizovali výstavbu montované skladovací haly včetně ocelového přístřešku ve Střelicích na předem připravený betonový základ. Ocelová konstrukce této haly byla vyrobena v našem výrobním podniku ve Slavíči u Hranic na Moravě. Vlastní dodávka sobě zahrnovala kompletní ocelovou konstrukci, opláštění a zastřešení haly PUR panely včetně kompletní montáže haly a ocelového přístřešku.

Nádrže na kejdu Polanka - ZVUK

V rámci akce modernizace chovu a ustájení dojnic v zemědělském družstvu Polanka nad Odrou jsme v září roku 2016 dokončili dodávku a výstavbu skladovacích kapacit na kejdu a močůvku. Jednalo se o montáž tří smaltovaných nádrží Permastore včetně doplňků, příslušentví a systému pro naskladnění, míchání a vyskladnění. Specifikace: Ø 17,08m, 6 lubů, výška nádrže 8,47m.

Posklizňová linka Třebnouševes - ZVUK

Pro firmu Bednár FMT s.r.o. jsme v roce 2016 realizovali montáž posklizňové linky v Třebnouševsi. Posklizňová linka je tvořena 4 pozinkovnými sily GSI včetně systému naskaldnění a vyskladnění zrna. Součástí montáže byla i dodávka, výroba a montáž ocelových konstrukcí hal, nosných konstrukcí ocelových zásobníků a dopravníků. Specifikace pozinkovaných sil: Ø 12,8m, objem: 1526 m³, výška sila 14,63m.

Sklad kapalných hnojiv Bohušovice - ZVUK

Předmětem této zakázky byla výstavba nového skladu kaplných hnojiv v Bohušovicích nad Ohří dle projektové dokumentace. Součástí prací byla dodávka a montáž tří zastřešených smaltovaných nádrží Permastore, veškerých stavebních prací, výroba amontáž ocelových konstrukcí a záchytných a havarijních jímek. Specifikace tří smaltovaných nádrží Permastore: Ø 12,1m, 7 lubů, výška nádrže 9,87m.

Pozinkovaná sila Jalovisko - ZVUK

Mimo výstavbu smaltovaných nádrží, sila a zásobníků provádíme i montáže pozinkovaných sil. Montáž dvou kusů pozinkovaných sil BIN pro firmu Bendár FMT s.r.o. včetně výroby a montáže ocelových konstrukcí, skladovacích zásobníků. Součástí prováděných prací byla i montáž veškerého příslušenství, příjmového koše, přístřešku nad ním, schodů, žebříků, pochozích lávek, provzušnění a vybýracích fréz. Specifikace sil: Ø 14,63m,výška sil 23,04m.

Výstavba skladu kapalných hnojiv Senica - ZVUK

V měsíci říjnu 2014 jsme dokončili výstavbu nového skladu kapalných hnojiv v Senici. Sklad se skládá ze tří nových, smaltovaných nádrží Permastore včetně dodávky smaltovaných střech. Součástí výstavby byly i veškeré stavební práce včetně výstavby spodní stavby a ocelových konstrukcí přístřešků pro naskladnění a vyskladnění kapalných hnojiv. Specifikace tří smaltovaných nádrží Permastore: Ø 12,1m, 7 lubů, výška nádrže 9,87m.

Demolice kasáren Vamberk - ZVUK

Jako vítěz výběrového řízení jsme realizovali kompletní demolici a odstranění staveb v bývalých kasárnách ve Vamberku. Před zahájením vlastní demolice musely být odstraněny náletové dřeviny, byl proveden úklid komunálního odpadu a odpojení od inženýrských sítí. Jednalo se o demolici a likvidaci budov a zpevněných ploch do úrovně mínus 200 mm. Veškeré stavbení suti byly nadrceny a odvezeny na příslušnou skládku.

Demolice teplárny Chropyně - ZVUK

Jako vítěz výběrového řízení jsme realizovali kompletní demolici a odstranění stavby bývalé teplárny v Chropyni. Demolovaná budova se nacházela v areálu výrobního podniku Fatra a.s. Chropyně. Tato demolice patřila do kategorie středně obtížných demolicí neboť v těsné blízkosti likvidované budovy a sila se nacházel komín a teplovodní potrubí nové teplárny. Tuto demolici stavby jsme realizovali ve třetím čtvrtletí roku 2014.

Referenční stavby 2015 - ZVUK

Firma Morkus Morava s.r.o. nabízí zákazníkům celou řadu služeb a činností. Pro všechny příznivce firmy Morkus Morava s.r.o. vkládám video s přehledem referenčních staveb naší firmy za rok 2015 v oblasti výstavby smaltovaných a pozinkovaných sil, nádrží a zásobníků, montovaných hal pro zemědělskou i průmyslovou sféru a demolic a likvidací objektů, staveb, budov, ocelových konstrukcí.

3D výstavba nádrže na kapalná hnojiva - ZVUK

Kapalná minerální hnojiva patří v koncentrovaném stavu mezi velice agresivní látky na bázi amoniaku. Smaltované nádrže vsak zaručí jejich bezpečné skladování po mnoho let. Provádíme výstavby kompletních skladů kapalných hnojiv ze smaltovaných plechů Permastore které zaručují maximální chemickou odolnost vůči působení těchto látek. Na videu je 3d animace výstavby smaltované nádrže na DAM.

Reference 2014 - ZVUK

Firma Morkus Morava s.r.o. nabízí zákazníkům celou řadu služeb a činností. Pro všechny příznivce firmy Morkus Morava s.r.o. vkládám video s přehledem referenčních staveb naší firmy za rok 2014 v oblasti výstavby smaltovaných a pozinkovaných sil, nádrží a zásobníků, montovaných hal pro zemědělskou i průmyslovou sféru a demolic a likvidací objektů, staveb, budov, ocelových konstrukcí.

Montáže a demontáže

Firma Morkus Morava s.r.o se zabývá dodávkou, montáží, demnotáží, opravou a revizí smaltovaných sil, nádrží a zásobníků typ Vítkovice, Harvestore a Permastore. Součástí našich činností jsou i montáže, demontáže a výkupy kovových konstrukcí hal a likvidace technologických celků a výrobních provozů včetně výkupu kovů všech druhů.

Mapa

map-cz-cs

 

Kde nás najdete

Provozní doba

PO: 7 -12  12.30 - 15.30 hod

ÚT: 7 -12  12.30 - 15.30 hod

ST: 7 -12  12.30 - 15.30 hod

ČT: 7 -12  12.30 - 15.30 hod

PÁ: 7 -12  12.30 - 15.30 hod

SO: zavřeno

NE: zavřeno

Rychlý kontakt

Morkus Morava, s.r.o.

areál bývalého ZD
Slavíč 125, 753 61 Hranice VII - Slavíč
IČ: 278 48 485
DIČ: CZ 278 48 485
tel. administrativa: 733 654 976
tel. ředitel: +420 608 540 190