Referenční videa
Otevřít info

REFERENČNÍ VIDEA

STAVBA A REKLAMA

Firma Morkus Morava s.r.o. nabízí zákazníkům celou řadu služeb a činností. Pro všechny příznivce firmy Morkus Morava s.r.o. vkládám video s přehledem referenčních staveb naší firmy za rok 2017 v oblasti výstavby smaltovaných a pozinkovaných sil, nádrží a zásobníků, montovaných hal pro zemědělskou i průmyslovou sféru a demolic a likvidací objektů, staveb, budov, ocelových konstrukcí.

Demolice a likvidace budov ŽST Přerov - ZVUK

Předmětem této veřejné zakázky byla demolice užitkových budov u ŽST v Přerově. Jednalo se o komplex obytných domů, jejichž hlavními konstrukčními a stavebními materiály byly pálené cihly. Demolice byla realizována na sklonku roku 2017. Stavební odpady byly rotříděny a odvezeny na příslušné skládky. Místo demolice bylo kompletně vyklizeno a provedli jsme i srovnání nerovností do úrovně okolního terénu.

Snášková hala II Unikom a.s. Markovice - ZVUK

Pro firmu Unikom a.s. jsme na přelomu roku 2018 a 2019 realizovali výstavbu snáškové, montované haly II v Markovicích. Ocelová konstrukce haly o rozměrech 77x22x9,5m byla navržena a vyrobena v našem výrobním podniku ve Slavíči u Hranic na Moravě. Vlastní dodávka sobě zahrnovala výrobu a montáž ocelové konstrukce montované haly, dodávku a montáž zastřešení PUR panely a dodávku a montáž opláštění haly PUR panely.

Demolice ubytovny v Čáslavi - ZVUK

V závěru roku 2018 (říjen - prosinec) jsme provedli demolici a likvidaci objektu č.p. 1080 v Čáslavi (bývalá ubytovna). Šlo o demolici zděné dvoupodlažní budovy se sedlovou střechou. Všechny vzniklé stavební suti byly odvezeny na příslušnou skládku. Na závěr bal proveden úklid staveniště a srovnání nerovností do úrovně okolního terénu. Komunální a stavební odpady nevhodné k recyklaci byly rotříděny a odvezeny na příslušné řízené skládky.

Peletovací linka Králíky 2018 - ZVUK

V průběhu roku 2018 jsme pro firmu Rolnická a.s. v Králíkách realizovali výstvbu kompletní peletovací linky. Výstavba, dodávka a montáž v sobě zahrnovala zemní práce, výstavbu základů, všech technologií pro zpracování pilin a výrobu pelet, včetně systémů pro naskladnění pilin a skladování, vyskladnění a distribuci hotových pelet. Součástí dodávky byla i pásová sušárna STELA, BTL 1/3000-14 a příslušenství, pozinkovaná skladovací sila, ocelové konstrukce, podjezdový zásobník a veškeré dopravníky.

Sklad kapalných hnojiv Sušice - ZVUK

Na konci roku 2018 byla dokončena výstavba nového skladu kapalných hnojiv pro firmu Primagra a.s. v Sušici. Jednalo se o demontáž starých nádrží a výstavbu tří nových smaltovaných, zastřešených DAM nádrží Permastore včetně celého systému pro naskladnění, vyskladnění kapalných hnojiv a výroby a montáže ocelových konstrukcí. Specifikace nádrží: 3ks průměr 12,00m, 5 lubů, objem 788 m3.

Smaltované nádrže na kejdu Agrodelta, s.r.o. - ZVUK

Pro firmu Agrodelta s.r.o. ve Štípě u Zlína jsme v 7/8 2018 realizovali demontáž a likvidaci starých dřevěných nádrží na kejdu. Na původním základě jsem provedli dodávku a výstavbu dvou kusů renovovaných smaltovaných nádrží na kejdu a močůvku včetně nových ocelových podlah s epoxydovým nátěrem, nové šrouby, tmely, žebříků, plošin, přepadového potrubí a revizních vstupů. Tyto renovované nádrže mají každá průměr 12m, výšku 6 lubů a objem 970 m3.

Zastřešení kolejí u haly D11 - ZVUK

V průběhu roku 2018 jsme pro firmu Škoda Auto a.s. v Mladé Boleslavi realizovali výrobu a výstavbu ocelové konstrukce pro zastřešení kolejí u výrobní haly D1. Tato ocelová konstrukce včetně zastřešení a opláštění má rozměry 114x17x7,5m. Součástí prací byly zemní a stavební práce, výstavba zpevněného středového pásu, patek pro nosné sloupy konstrukce. Celá ocelová konstrukce byla zastřešena a pro opláštění hlavní stěny byly použity stěnové slunolamy, byly namontány okapy, svody a hromosvody.

Demolice a likvidace základů Neředín II - ZVUK

Ve v druhé 1/2 roku 2018 jsme provedli demolici a likvidaci základů budov v lokalitě bývalých kasáren u letiště Neředín v Olomouci. Všechny vzniklé stavební suti byly nadrceny a ponechány na místě pro další využití. Stavební odpady nevhodné k recyklaci byly rotříděny a odvezeny na příslušné skládky. Místo demolice bylo kompletně vyklizeno a provedli jsme i srovnání nerovností do úrovně okolního terénu.

Montáže a demontáže

Firma Morkus Morava s.r.o se zabývá dodávkou, montáží, demnotáží, opravou a revizí smaltovaných sil, nádrží a zásobníků typ Vítkovice, Harvestore a Permastore. Součástí našich činností jsou i montáže, demontáže a výkupy kovových konstrukcí hal a likvidace technologických celků a výrobních provozů včetně výkupu kovů všech druhů.

Mapa

map-cz-cs

 

Kde nás najdete

Provozní doba

PO: 7 -12  12.30 - 15.30 hod

ÚT: 7 -12  12.30 - 15.30 hod

ST: 7 -12  12.30 - 15.30 hod

ČT: 7 -12  12.30 - 15.30 hod

PÁ: 7 -12  12.30 - 15.30 hod

SO: zavřeno

NE: zavřeno

Rychlý kontakt

Morkus Morava, s.r.o.

Fakturační adresa
Lazníky 163, 751 25 Veselíčko
IČ: 278 48 485
DIČ: CZ 278 48 485
tel. administrativa: 774 405 816
tel. jednatel: +420 737 540 190