Referenční videa
Otevřít info

REFERENČNÍ VIDEA

strana 2

Firma Morkus Morava s.r.o. nabízí zákazníkům celou řadu služeb a činností. Pro všechny příznivce firmy Morkus Morava s.r.o. vkládám video s přehledem referenčních staveb naší firmy za rok 2017 v oblasti výstavby smaltovaných a pozinkovaných sil, nádrží a zásobníků, montovaných hal pro zemědělskou i průmyslovou sféru a demolic a likvidací objektů, staveb, budov, ocelových konstrukcí.

Demolice obytných domů Přerov - ZVUK

Předmětem této veřejné zakázky byla demolice bytových domů na ulici Škodova v Přerově. Jednalo se o komplex obytných domů, jejichž hlavními konstrukčními a stavebními materiály byly pálené cihly. Demolice byla realizována na sklonku roku 2017. Stavební odpady byly rotříděny a odvezeny na příslušné skládky. Místo demolice bylo kompletně vyklizeno a provedli jsme i srovnání nerovností do úrovně okolního terénu.

Reference směska nádrže 2018 - ZVUK

Firma Morkus Morava s.r.o. nabízí zákazníkům celou řadu služeb a činností. Pro všechny příznivce firmy Morkus Morava s.r.o. vkládám video s přehledem referenčních staveb naší firmy v oblasti výstavby smaltovaných nádrží a zásobníků na kapalná hnojiva, kejdu a vodu. Pro výstavbu smaltovaných nádrží používáme smaltované plechy Permastore ne Vítkovice. Nádrže dodáváme a montujeme i s renovovaných plechů.

Reference směs haly 2018 - ZVUK

Firma Morkus Morava s.r.o. nabízí zákazníkům celou řadu služeb a činností. Pro všechny příznivce firmy Morkus Morava s.r.o. vkládám video s přehledem referenčních staveb naší firmy v oblasti výstavby ocelových montovaných hal a konstrukcí. Výstavbu průmyslové či zemědělské haly zajišťujem tzv. na klíč včetně projekčních a stavebních prací a dodávky všech potřebných technologií.

Reference demolice a likvidace - ZVUK

Firma Morkus Morava s.r.o. nabízí zákazníkům celou řadu služeb a činností. Pro všechny příznivce firmy Morkus Morava s.r.o. vkládám video s přehledem referenčních staveb naší firmy v oblasti výstavby smaltovaných nádrží a zásobníků na kapalná hnojiva, kejdu a vodu.Pro výstavbu smaltovaných nádrží používáme smaltované plechy Permastore ne Vítkovice. Nádrže dodáváme a montujeme i s renovovaných plechů.

Reference smaltované nádrže - ZVUK

Firma Morkus Morava s.r.o. nabízí zákazníkům celou řadu služeb a činností. Pro všechny příznivce firmy Morkus Morava s.r.o. vkládám video s přehledem referenčních staveb naší firmy v oblasti výstavby smaltovaných nádrží a zásobníků na kapalná hnojiva, kejdu a vodu. Pro výstavbu smaltovaných nádrží používáme smaltované plechy Permastore ne Vítkovice. Nádrže dodáváme a montujeme i s renovovaných plechů.,

Reference smaltovaná sila - ZVUK

Firma Morkus Morava s.r.o. nabízí zákazníkům celou řadu služeb a činností. Pro všechny příznivce firmy Morkus Morava s.r.o. vkládám video s přehledem referenčních staveb naší firmy v oblasti výstavby smaltovaných či pozinkovaných sil na nejrůznější sypké plodiny, komodity a materiály. Pro výstavbu smaltovaných sil používáme smaltované plechy Permastore ne Vítkovice. Sila dodáváme a montujeme i s renovovaných plechů.

Reference smaltované zásobníky - ZVUK

Firma Morkus Morava s.r.o. nabízí zákazníkům celou řadu služeb a činností. Pro všechny příznivce firmy Morkus Morava s.r.o. vkládám video s přehledem referenčních staveb naší firmy v oblasti výstavby smaltovaných či pozinkovaných zásobníků na nejrůznější sypké plodiny, komodity a materiály. Pro výstavbu smaltovaných zásobníků používáme smaltované plechy Permastore ne Vítkovice. Zásobníky dodáváme a montujeme i s renovovaných plechů.

Morkus Morava Mistrovství Evropy v autokrose 2018 Přerov - ZVUK

Mistrovství Evropy - MORKUS MORAVA AUTOCROSS Přerov ve dnech 11 - 12.8.2018 kde firma Morkus Morava s.r.o. je generálním sponzorem. Přerovská rokle hostila o víkendu sedmý podnik mistrovství Evropy v autokrosu s názvem Morkus Morava. Krásné počasí přilákalo na Čekyňský kopec výbornou diváckou kulisu a k vidění bylo vše, co k podobným závodům neodmyslitelně patří.

Montáže a demontáže

Firma Morkus Morava s.r.o se zabývá dodávkou, montáží, demnotáží, opravou a revizí smaltovaných sil, nádrží a zásobníků typ Vítkovice, Harvestore a Permastore. Součástí našich činností jsou i montáže, demontáže a výkupy kovových konstrukcí hal a likvidace technologických celků a výrobních provozů včetně výkupu kovů všech druhů.

Mapa

map-cz-cs

 

Kde nás najdete

Provozní doba

PO: 7 -12  12.30 - 15.30 hod

ÚT: 7 -12  12.30 - 15.30 hod

ST: 7 -12  12.30 - 15.30 hod

ČT: 7 -12  12.30 - 15.30 hod

PÁ: 7 -12  12.30 - 15.30 hod

SO: zavřeno

NE: zavřeno

Rychlý kontakt

Morkus Morava, s.r.o.

Fakturační adresa
Lazníky 163, 751 25 Veselíčko
IČ: 278 48 485
DIČ: CZ 278 48 485
tel. administrativa: 774 405 816
tel. jednatel: +420 737 540 190