Referenční videa
Otevřít info

REFERENČNÍ VIDEA

strana 4

Firma Morkus Morava s.r.o. nabízí zákazníkům celou řadu služeb a činností. Pro všechny příznivce firmy Morkus Morava s.r.o. vkládám video s přehledem referenčních staveb naší firmy za rok 2017 v oblasti výstavby smaltovaných a pozinkovaných sil, nádrží a zásobníků, montovaných hal pro zemědělskou i průmyslovou sféru a demolic a likvidací objektů, staveb, budov, ocelových konstrukcí.

Sklad kapalných hnojiv Bohušovice - ZVUK

Předmětem této zakázky byla výstavba nového skladu kaplných hnojiv v Bohušovicích nad Ohří dle projektové dokumentace. Součástí prací byla dodávka a montáž tří zastřešených smaltovaných nádrží Permastore, veškerých stavebních prací, výroba amontáž ocelových konstrukcí a záchytných a havarijních jímek. Specifikace tří smaltovaných nádrží Permastore: Ø 12,1m, 7 lubů, výška nádrže 9,87m.

Pozinkovaná sila Jalovisko - ZVUK

Mimo výstavbu smaltovaných nádrží, sila a zásobníků provádíme i montáže pozinkovaných sil. Montáž dvou kusů pozinkovaných sil BIN pro firmu Bendár FMT s.r.o. včetně výroby a montáže ocelových konstrukcí, skladovacích zásobníků. Součástí prováděných prací byla i montáž veškerého příslušenství, příjmového koše, přístřešku nad ním, schodů, žebříků, pochozích lávek, provzušnění a vybýracích fréz. Specifikace sil: Ø 14,63m,výška sil 23,04m.

Výstavba skladu kapalných hnojiv Senica - ZVUK

V měsíci říjnu 2014 jsme dokončili výstavbu nového skladu kapalných hnojiv v Senici. Sklad se skládá ze tří nových, smaltovaných nádrží Permastore včetně dodávky smaltovaných střech. Součástí výstavby byly i veškeré stavební práce včetně výstavby spodní stavby a ocelových konstrukcí přístřešků pro naskladnění a vyskladnění kapalných hnojiv. Specifikace tří smaltovaných nádrží Permastore: Ø 12,1m, 7 lubů, výška nádrže 9,87m.

Demolice kasáren Vamberk - ZVUK

Jako vítěz výběrového řízení jsme realizovali kompletní demolici a odstranění staveb v bývalých kasárnách ve Vamberku. Před zahájením vlastní demolice musely být odstraněny náletové dřeviny, byl proveden úklid komunálního odpadu a odpojení od inženýrských sítí. Jednalo se o demolici a likvidaci budov a zpevněných ploch do úrovně mínus 200 mm. Veškeré stavbení suti byly nadrceny a odvezeny na příslušnou skládku.

Demolice teplárny Chropyně - ZVUK

Jako vítěz výběrového řízení jsme realizovali kompletní demolici a odstranění stavby bývalé teplárny v Chropyni. Demolovaná budova se nacházela v areálu výrobního podniku Fatra a.s. Chropyně. Tato demolice patřila do kategorie středně obtížných demolicí neboť v těsné blízkosti likvidované budovy a sila se nacházel komín a teplovodní potrubí nové teplárny. Tuto demolici stavby jsme realizovali ve třetím čtvrtletí roku 2014.

Referenční stavby 2015 - ZVUK

Firma Morkus Morava s.r.o. nabízí zákazníkům celou řadu služeb a činností. Pro všechny příznivce firmy Morkus Morava s.r.o. vkládám video s přehledem referenčních staveb naší firmy za rok 2015 v oblasti výstavby smaltovaných a pozinkovaných sil, nádrží a zásobníků, montovaných hal pro zemědělskou i průmyslovou sféru a demolic a likvidací objektů, staveb, budov, ocelových konstrukcí.

3D výstavba nádrže na kapalná hnojiva - ZVUK

Kapalná minerální hnojiva patří v koncentrovaném stavu mezi velice agresivní látky na bázi amoniaku. Smaltované nádrže vsak zaručí jejich bezpečné skladování po mnoho let. Provádíme výstavby kompletních skladů kapalných hnojiv ze smaltovaných plechů Permastore které zaručují maximální chemickou odolnost vůči působení těchto látek. Na videu je 3d animace výstavby smaltované nádrže na DAM.

Reference 2014 - ZVUK

Firma Morkus Morava s.r.o. nabízí zákazníkům celou řadu služeb a činností. Pro všechny příznivce firmy Morkus Morava s.r.o. vkládám video s přehledem referenčních staveb naší firmy za rok 2014 v oblasti výstavby smaltovaných a pozinkovaných sil, nádrží a zásobníků, montovaných hal pro zemědělskou i průmyslovou sféru a demolic a likvidací objektů, staveb, budov, ocelových konstrukcí.

Montáže a demontáže

Firma Morkus Morava s.r.o se zabývá dodávkou, montáží, demnotáží, opravou a revizí smaltovaných sil, nádrží a zásobníků typ Vítkovice, Harvestore a Permastore. Součástí našich činností jsou i montáže, demontáže a výkupy kovových konstrukcí hal a likvidace technologických celků a výrobních provozů včetně výkupu kovů všech druhů.

Mapa

map-cz-cs

 

Kde nás najdete

Provozní doba

PO: 7 -12  12.30 - 15.30 hod

ÚT: 7 -12  12.30 - 15.30 hod

ST: 7 -12  12.30 - 15.30 hod

ČT: 7 -12  12.30 - 15.30 hod

PÁ: 7 -12  12.30 - 15.30 hod

SO: zavřeno

NE: zavřeno

Rychlý kontakt

Morkus Morava, s.r.o.

Fakturační adresa
Lazníky 163, 751 25 Veselíčko
IČ: 278 48 485
DIČ: CZ 278 48 485
tel. administrativa: 774 405 816
tel. jednatel: +420 737 540 190