Novinky a články

Aktuality a akce firmy Morkus Morava s.r.o.

Likvidace objektu kotelny NTM ChomutovLikvidace objektu kotelny NTM Chomutov

V druhé polovině roku 2021 jsme prováděli demolici a likvidaci kotelny včetně následné úpravy vzniklých ploch. Místem plnění byl areál Železničního depozitáře Národního technického muzea v Chomutově, ul. Černovická. Předmětem této veřejné zakázky bylo provedení demolice nadzemní části objektu bývalé kotelny v areálu Železničního depozitáře Národního technického muzea v Chomutově a následné úpravy stropu krycí železobetonovou deskou včetně dalších prací tak, jak to bylo specifikováno v zadávací dokumentaci.

 

Prováděné práce:

  • demontáž a vyklizení prostorů
  • likvidace komunálních odpadů
  • strojní demolice objektů
  • likvidace vzniklých stavebních odpadů
  • zemní práce
  • úpravy stropu krycí železobetonovou deskou

 Poslední příspěvky

16, pro 2021
Přejeme všem příjemné prožití vánočních svátků

Jménem firmy Morkus Morava s.r.o. přejeme všem zákazníkům i spolupracovníkům příjemné prožití vánočních svátků, v novém roce hodně zdraví, štěstí a pohody.

15, pro 2021
Demolice objektu Brno, Hrázní 170/1

V druhé polovině roku 2021 jsme zahájili demoliční práce na odstranění objektů na akci "Novostavba objektu - Brno, Hrázní 170/1".

12, pro 2021
Výstavba sil na vlhkou kukuřici Francie 2021

V průběhu roku 2021 jsme postupně ve Francii zrealizovali výstavbu 10 smaltovaných sil včetně příslušenství pro uskladnění vlhké kukuřice.

30, lis 2021
Výstavba skladovací haly Movianto Brno Podolí

Dokončili jsme výstavbu kompletní skladovací haly Podolí 78e, 66403 Brno-Podolí. Jedná se o konstrukci Prefa včetně opláštění a zastřešení.

© 2021 Morkus Morava s.r.o. - stavby, haly, sila, nádrže, zásobníky www.morkus-morava.cz